SK

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

Automatizácia domácnosti

O bezpečnosť vášho domova sa stará aj systém Home Alarm so senzormi pohybu a chytrý zámok dverí Somfy Door Keeper, od ktorého nepotrebujete kľúče.
Všetky tieto produkty môžete začleniť do svojich scenárov vďaka prepojeniu s TaHoma® switch. Pri odchode z domu sa tak môžu všetky kamery samy aktivovať a po príchode opäť deaktivovať.

TaHoma® switch mimo iné vkusne zapadne do každého interiéru.

 

Pre pohodlné, bezpečné a úsporné bývanie

 

Automatizovaná domácnosť vám ponúkne výnimočný komfort, bezpečie a úspory na energiách. Jednoducho a rýchlo tak môžete ovládať svoje osvetlenie, vonkajšie tienenie, ale aj vnútorné žalúzie. Predstavujeme automatizáciu domácnosti v podaní našej partnerskej spoločnosti Somfy!

 

 

Ako automatizácia domácnosti funguje?

 

V automatizovanej domácnosti ovládate všetky kompatibilné zariadenia pomocou diaľkového ovládača, alebo prostredníctvom smartphonu či tabletu. Pri použití slnečného senzora sa môžu rolety a žalúzie samé vyťahovať a spúšťať, zatiaľ čo veterný senzor chráni markízu pred neočakávanými nárazmi vetra. Môžete tiež nechať pracovať vopred vytvorené scenáre a nemusíte sa tak o nič starať. Celý dom bude na seba myslieť za vás.

 

 

 

 

Vyberte si komplexný systém automatizácie domácnosti TaHoma® switch a získajte z vášho domova viac, ako ste kedy chceli. Systém je kompatibilný s takmer 300 výrobkami od spoločnosti Somfy a mnohých ďalších značiek. Zoznámte sa s odpoveďami na najčastejšie otázky ohľadne automatizácie domácnosti na internetovej stránke spoločnosti Somfy.

 

 

O systéme TaHoma® switch

 

TaHoma® switch je komplexný systém automatizácie domácnosti. Jednotlivé prvky domácnosti prepojí do jedného celku, môžete tak celý svoj dom ovládať, nech ste kdekoľvek pomocou pár kliknutí. Systém sa stará o vaše pohodlie a bezpečnosť. Poskytuje spätnú väzbu, napríklad keď vonkajšie rolety rozpoznajú prekážku, ktorá znemožňuje ich zatvoreniu.

 

TaHoma® switch mimo iné vkusne zapadne do každého interiéru.

 

Dva obľúbené scenáre si môžete nastaviť priamo v zariadení a kedykoľvek ich vyvolať jediným stlačením tlačidla. Napríklad scenáre odchodu a príchodu. Pri odchode stlačíte jedno tlačidlo a všetky svetlá v dome vybavené chytrými žiarovkami Philips Hue sa vypnú, žalúzie a rolety sa nastavia do požadovanej polohy, chytrý zámok Somfy Door Keeper sa za vami bezpečne zatvorí a zapne sa alarm. Váš domov bude v úplnom bezpečí.


Ďalšie scenáre môžete nastaviť a spustiť pomocou mobilnej aplikácie TaHoma.

 

 

Máte o TaHoma® switch záujem? Zistite o systéme viac, alebo sa obráťte priamo na nás.


 

 

Chytré kúrenie

 

Ušetrite náklady na kúrenie a majte doma vždy príjemnú teplotu! Predstavujeme vám chytrý Somfy Termostat, ktorý umožňuje jednoducho nastaviť teplotu na diaľku, dokonca aj z kancelárie alebo na dovolenke. Stačí ho len pripojiť k TaHoma® switch. Počas dňa, keď ste v práci, sa teplota môže znížiť na minimum a začne sa zvyšovať, až keď sa blížite k domovu. Vrátite sa do príjemne vyhriateho interiéru. Pomocou chytrých termostatických hlavíc môžete mať v každej miestnosti inú teplotu. Napríklad teplejšie v obývačke a chladnejšie v spálni.

 

 

 

 

Chytré zabezpečenie

 

Pomocou systému TaHoma® switch môžete jednoducho prepojiť všetky svoje domáce bezpečnostné produkty. Napríklad vonkajšie kamery, ktoré možno nastaviť na aktívne a neaktívne zóny, interiérové kamery a komplexné riešenie Somfy ONE+, čo je prvá kamera a alarm v jednom. Prostredníctvom kamier Somfy môžete dokonca priamo hovoriť a zasiahnuť. Vnútorné kamery sú vybavené chytrou záklopkou, ktorá chráni vaše súkromie.

 

 

 

O bezpečnosť vášho domova sa stará aj systém Home Alarm so senzormi pohybu a chytrý zámok dverí Somfy Door Keeper, od ktorého nepotrebujete kľúče.


Všetky tieto produkty môžete začleniť do svojich scenárov vďaka prepojeniu s TaHoma® switch. Pri odchode z domu sa tak môžu všetky kamery samy aktivovať a po príchode opäť deaktivovať.

 

 

 

Prajete si vedieť viac?

Nech už vás zaujíma konkrétny systém, alebo sa len chcete informovať, čo môže prechod na automatizovanú domácnosť priniesť práve vám, sme tu pre vás.

 

 

 

 

 

 
 
kontakt
 

CANCELLI s.r.o.

Vzorková predajňa

Jungmannova 10-12

Bratislava-Petržalka

851 01

kontakt
 

Tel.: +421 905 431 455

E-mail: cancelli@cancelli.sk

facebook

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.

 
Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Ich používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.  

 

Rozumiem

 

 

Viac informácií

 

 

Rozumiem   Viac informácií

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +421 905 431 455
     
  cancelli@cancelli.sk

POPTÁVKA
& KONTAKT