SK

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

Automatizácia domácnosti od Somfy

 

 

Pre pohodlné, bezpečné a úsporné bývanie

 

Automatizovaná domácnosť vám ponúkne výnimočný komfort, bezpečie a úspory na energiách. Jednoducho a rýchlo tak môžete ovládať svoje osvetlenie, vonkajšie tienenie, ale aj vnútorné zalúzie.

Predstavujeme automatizáciu domácnosti v podaní našej partnerskej spoločnosti Somfy!

 

Ovládajte svoju automatizovanú domácnosť jednoducho a rýchlo.

 

Ako automatizácia domácnosti funguje?

 

V automatizovanej domácnosti ovládate všetky kompatibilné zariadenia pomocou diaľkového ovládača, alebo prostredníctvom smartphonu či tabletu. Môžete tiež nechať pracovať vopred vytvorené scenáre.

Zvoliť si môžete jeden zo systémov automatizácie domácnosti od spoločnosti Somfy - systém TaHoma®, alebo Connexoon. Zoznámte sa s odpoveďami na najčastejšie otázky ohľadne automatizácie domácnosti na internetovej stránke spoločnosti Somfy.

 

So systémom TaHoma® ovládate na diaľku elelgantne takmer celý dom.

 

O systéme TaHoma®

 

TaHoma® je komplexný systém automatizácie domácnosti. Jednotlivé prvky domácnosti prepojí do jedného celku, môžete tak celý svoj dom ovládať, nech ste kdekoľvek pomocou pár kliknutí. Systém sa stará o vaše pohodlie a bezpečnosť. Poskytuje spätnú väzbu, napríklad keď vonkajšie rolety detekujú prekážku, ktorá znemožňuje jej zatvorenie.

 

TaHoma® mimo iné vkusne zapadne do každého interiéru.

 

Máte o TaHomu záujem? Zistite o systéme viac, alebo sa obráťte priamo na nás.

 

O systéme Connexoon

 

Systém Connexoon funguje na princípe troch aplikácií pre váš smartphone, z ktorých každá sa stará o inú časť vášho domova. Jedna o tienenie, druhá o brány, tretia o terasu. V reči Somfy ide o aplikácie Connexoon Window, Connexoon Access a Connexoon Terrace. Je vhodný pre menšie domácnosti, kde má motor zatiaľ napríklad len vonkajšie tienenie.

 

Ovládanie aplikácií, respektíve prvkov domácnosti je rovnako jednoduché ako pri systéme TaHoma®. Systém Connexoon však neprepojí celú domácnosť - môžete si zvoliť jednu aplikáciu, alebo vybrať ľubovoľnú kombináciu dvoch aplikácií a ovládať tak napríklad tienenie a terasu.

Connexoon funguje na princípe troch intuitívnych aplikácií

 

Máte o Connexoon záujem? Zistite o systéme viac, alebo sa obráťte priamo na nás.

 

Prajete si vedieť viac?

 

Nech už vás zaujíma konkrétny systém, alebo sa len chcete informovať, čo môže prechod na automatizovanú domácnosť priniesť práve vám, sme tu pre vás.

 

 

 
 
kontakt
 

CANCELLI s.r.o.

Vzorková predajňa

Jungmannova 10-12

Bratislava-Petržalka

851 01

kontakt
 

Tel.: +421 905 431 455

E-mail: cancelli@cancelli.sk

facebook

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.

 
Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Ich používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.  

 

Rozumiem

 

 

Viac informácií

 

 

Rozumiem   Viac informácií

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +421 905 431 455
     
  cancelli@cancelli.sk

POPTÁVKA
& KONTAKT