SK

 
CZ
 
EN
 
DE
 
SK
 

O nás

Firma CANCELLI s.r.o. bola založena v roku 2008 po prechode z firmy Martin Riš - CANCELLI fo ktora bola zalozena v roku 1993.
Zaoberáme sa predajom a montážou značkovej tieniacej a garažovej techniky pre byty, rodinné domy, bytove domy a polyfunkčné objekty.
Našim hlavným produktom je exterierové tienenie CLIMAX, ktoré zabezpečuje energetickú úsporu stavieb.
Energetická úspora stavieb sa v posledných rokoch stáva často diskutovanou témou. V súvislosti so zmenami klimatických podmienok a s rastúcimi cenami energií sa na tieniacu techniku kladú aj podstatne vyššie nároky,
ako je len zábrana pred zvedavými pohľadmi a čiastočné zatienenie.
 

Podstatná je účinná ochrana pred nežiaducou insoláciou (prehrievaním interiéru) v letnom období a úspora nákladov spojených s klimatizáciou.
Pri vybavení domu exteriérovou tieniacou technikou táto ročná úspora predstavuje až 30% nákladov spojených s klimatizáciou.
Preto ak Vás zaujíma úspora energií, navštívte sekciu exterierového tienenia, kde si môžete výbrat z našich ponúkaných výrobkov.

 

Martin Riš, konateľ CANCELLI s.r.o.

 

 

 

 
 
kontakt
 

CANCELLI s.r.o.

Vzorková predajňa

Jungmannova 10-12

Bratislava-Petržalka

851 01

kontakt
 

Tel.: +421 905 431 455

E-mail: cancelli@cancelli.sk

facebook

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.

 
Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Ich používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.  

 

Rozumiem

 

 

Viac informácií

 

 

Rozumiem   Viac informácií

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 

  +421 905 431 455
     
  cancelli@cancelli.sk

POPTÁVKA
& KONTAKT